Get 200!

Get 200! Book 1 Student's Book

358.0 грн. В наличии
Get 200! Book 2 Student's Book

358.0 грн. В наличии
Get 200! New edition Book 1

398.0 грн. В наличии
Get 200! New edition Teacher's Book 1

751.0 грн. В наличии
Get 200! New edition Book 2

398.0 грн. В наличии
Get 200! New edition Teacher's Book 2

751.0 грн. Под заказ 7-10 дней
Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)
Інноваційний підручник з англійської мови для учнів 10-11 класів всіх типів навчальних закладів, який повністю відповідає вимогам державних програм з англійської мови та ідеально підходить для підготовки до ЗНО та ДПА.
Завдання у підручнику двох рівнів складності (базовий та поглиблений), що забезпечує диференційований підхід до учнів з різними можливостями. Кожна частина містить понад 100 тренувальних вправ у форматі ЗНО. Кожен розділ підручника містить до 25 вправ на розвиток лексико-граматичних навичок.
Всі завдання рубрики “Exam task” повністю відповідають формату українських випускних іспитів з англійської мови (ЗНО та ДПА). Підручник забезпечує покрокове навчання чотирьом видам мовленнєвої діяльності та екзаменаційним стратегіям, містить тексти для читання різноманітних жанрів, що відповідає вимогам програми ЗНО, а також, у розділі “Writing Bank”, зразки написання листів, есе, статей.
Кожна частина містить розділ, присвячений Україні та українським реаліям, а також матеріали для уроків з країнознавства англомовних країн у розділах “CULTURE”.
Аудіофайли до підручника безкоштовно завантажуються на сайті у форматі МР3 https://macmillanukraine.com/teachers/get-200/
Також аудіо-диски містяться у Teacher's Notes
Додаткові тести та Exam Companion з відповідями
за кодом доступу з Teacher’s Notes
Безкоштовний компонент для учня Exam Companion

Купить учебники по иностранным языкам (учебники по английскому языку, учебники по французскому языку, учебники по испанскому языку, учебники по немецкому языку, учебники по итальянскому языку, учебники по польскому языку) в Харькове вы можете в книжном магазине иностранных языков Полиглот. Отправляем книги Новой Почтой в любой город Украины: Киев, Днепр, Одесса, Чернигов, Житомир, Запорожье, Николаев, Херсон, Черкассы, Мариуполь, Луцк, Львов и другие. Бесплатная доставка от 1000 грн.